Jdi na obsah Jdi na menu
 


34. Zpráva

23. 6. 2019

Průběh týdne 24. 6. – 28. 6. 2019

  • Ve čtvrtek jsme si s dětmi udělaly svačinku z produktů z akce „ Mléko do škol“, ještě jsem k různým sýrům a mléku dokoupila zeleninu a rohlíky.
  • V pátek jsem vyhodnotila práci dětí ve skupinkách za celý školní rok – děti dostaly drobné odměny. Kromě těch, co jsem nakoupila i ty, co jste mi někteří dali s sebou na ŠvP. Odměny – autíčka, modelovací hmoty, sliz 799Kč.

Ještě jsem koupila sladkosti a drobné různé odměny – 943Kč, děti je dostanou tento týden.

Přikoupila jsem také třídní hry -  ještě jeden Jungle Speed a ještě jednu novou hru. – 818Kč. Celkem 2560Kč - hrazeno z jarmarku.

  • Pondělí 24. 6. – dovyberu učebnice, třídnické práce, dokoukáme pohádku, některé děti přinesly čt. deník i zapsanou knihu – představí nám ji. Čt. deníky dětem vrátím, měly by si během prázdnin a září zapsat 1 nebo 2 další knihy, které za toto období přečtou – i ty které deník ke konci šk. roku nestihly. Další prezentace bude na konci září. Děti dostanou domů staré sešity, desky atp. Konec vyuč. 11:30hod
  • Úterý 25. 6. – půjdeme na Lávku. Ráno děti normálně přijdou do školy. Vybavení : batůžek se svačinou a pitím, plavky na osvěžení v brouzdališti, krém na opalování, osuška, kšiltovka – má být vedro, vstup a zmrzlinu dětem zaplatím. Návrat do školy v 11: 30hod. Děti předám do družiny nebo půjdou na oběd či domů.
  • Středa 26. 6. – třídnické práce, hry, úklid třídy, vyklizení skříněk na VV a šatny – děti si přinesou na věci prázdnou tašku. Konec vyučování

11: 30hod.

  • Čtvrtek 27. 6. – kino Modřany, jede celý 1. stupeň. Děti přijdou ráno normálně do třídy, jedeme až později, 100Kč s sebou nebo do čtvrtka.
  • Pátek 28. 6. – rozdání vysvědčení – do 8: 30hod - prosím, aby děti měly s sebou desky na vysvědčení. Už se nebudou přezouvat. Šatní kříňka by již měla být do pátku vyklizena.
  • Děti dostanou desky s prázdninovým deníčkem. Napíší opět 5 prázdninových zážitků s obrázkem, jako to dělaly v 1. a 2. třídě.

Milí rodiče, moc Vám děkuji za báječnou celoroční spolupráci. Přeji Vám krásné léto.                           V. Smetanová